Arek Tabero

Dyplomowany nauczyciel jogi według metody B. K. S. Iyengara, doktor filozofii, psychoterapeuta. Hatha jogę praktykuje od ponad jedenastu lat. Uczestnik wielu warsztatów i szkoleń z zakresu hatha jogi (m.in. Gabriela Gubillaro, Faeq Biria, Jurek Jagucki, Rita Keller). Prowadzi studio Joga Praga. Fascynuje się malarstwem, psychoterapią (jungowska analiza snów, psychologia zorientowana na proces) i wszelkimi innymi formami rozwijania potencjału ludzkiego.

Pierwsze kroki stawiałem w Toruniu pod okiem Ewy Szprenger.
Kolejną bardzo ważną osobą, którą spotkałem na mojej jogicznej ścieżce był nauczyciel i mistrz jogi Jurek Jagucki. Jego niezwykła osoba oraz trzydziestoletnie doświadczenie na ścieżce hatha jogi są dla mnie niesamowitym wsparciem i niesłychaną inspiracją. Jurek, ucieleśniając w sobie to, co najistotniejsze w praktyce jogi, daje mi poczucie efektywności i skuteczności ścieżki.

Możliwość bezpośredniego kontaktu uświadamia mi, jak ważna jest praktyka pod czujnym okiem żywego, dobrego, otwartego nauczyciela.

Od paru lat również sam dzielę się jako nauczyciel moją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują radości, harmonii oraz większej świadomości siebie.