dominika kotowicz

Dominika Kotowicz

Z wykształcenia jestem socjologiem i producentem filmowym. Pracowałam w branży medialnej jako redaktor, kierownik projektów, producent. Joga pojawiła się w moim życiu kilka lat temu. Okazała się najcenniejszą formą ruchu, z jaką się spotkałam. Stopniowo stawała się coraz ważniejszym elementem, aż nadszedł czas, by dzielić się owocami praktyki z innymi. Do podjęcia takiej decyzji zainspirowały mnie liczne podróże do Indii oraz wspaniali nauczyciele, których spotkałam w Polsce i za granicą.

W praktyce i nauczaniu istotna jest dla mnie taka praca z ciałem, która prowadzi do poznania, harmonii i uważności. Joga jest praktyką, która nadaje sens i przynosi ogromną radość.  Równowagę w intensywnej codzienności pomaga mi zachować również medytacja.

Uczę przede wszystkim klasycznej hatha jogi. Wykorzystuję też inne metody, które z przyjemnością praktykowałam takie jak joga Iyengara, joga funkcjonalna, vinyasa, kalaripayattu, pilates oraz techniki oddechowe wprowadzające do pranayamy.

Oprócz licznych warsztatów, ukończyłam Pranic Healing Intensive Yoga Course w Himalayan Iyengar Yoga Centre oraz Certificate Course in Yoga w Kaivalyadham Yoga Institute. Posiadam certyfikat nauczyciela jogi (AYI) wydany przez Council for Yoga Accreditaion International.

Zapraszam do wspólnej praktyki i znalezienia swojej jogi 🙂