Skip to main content

lipiec, 2021

04lip(lip 4)17:0010(lip 10)14:00Joga i natura w Sopatowcu

joga w sopatowcu

Szczegóły

Joga i natura w Sopatowcu, Beskid Sądecki

Warsztat pogłębiający praktykę jogi, pranajamy i medytacji w pięknym dobrze znanym joginom miejscu, jakim jest Sopatowiec – magiczna chata w górach. Wracamy tam każdego roku, bo praktyka w tym miejscu nabiera wyjątkowego znaczenia.

Pragniemy połączyć energię gór i otaczającej przyrody z praktyką asan, oddechu – pranajamy i medytacji.

Warsztat dla osób po przynajmniej 2-miesięcznym kursie początkującym.

Miejsce:

Kultowe dla joginów z piękną drewnianą salą – stodołą do praktyki, położoną na zboczu góry. Dom zatopiony jest w otaczającej przyrodzie, tuż przy lesie, nieopodal szlaku na szczyt Przehyba. Mieszkać można na wieloosobowym koedukacyjnym ciepłym stryszku lub w pokojach 2,3 lub 4 osobowych. Łazienki wspólne.

Posiłki:

Pyszne, wegetariańskie z mocną przewagą wegańskich. Ciepła pożywna owsianka o poranku, bardzo urozmaicony obiad oraz podobnie bogata w kolorowe michy pełne wege wynalazków  kolacja. Stały dostęp do herbaty, kawy i magicznych ziół.

Zajęcia:

O poranku i wieczorem medytacja, 3 sesje asan dziennie, pranajama i spacer medytacyjny.

Prowadzi Piotr Künstler – praktykuje jogę od 30 lat. Uczy od 19 lat. Od ponad 15 lat prowadzi własną szkołę jogi.

Cena:

1290 zł. – strych wieloosobowy, 1490 zł. pokój

Rezerwacja miejsca

UWAGA ZMIANA NUMERU KONTA

dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 390 zł. od osoby (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi). Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto: MOKOSHA SP. z o.o. 53 1140 2004 0000 3202 7939 1224 mBank z dopiskiem „warsztaty jogi 04.07” (brak daty może powodować nieskuteczność zapisu).

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego.

Czas

4 (Niedziela) 17:00 - 10 (Sobota) 14:00

Formularz zgłoszeniowy

RSVPing is closed at this time.

X
X