Joga na sali

Wracamy na sale

Kochani! Od poniedziałku 8.06 ruszamy stopniowo ze stacjonarnymi zajęciami u nas na sali w Pracowni Jogi Yogamudra Na Waszą prośbę zostawiamy sesje online. Obydwa grafiki znajdziecie poniżej. Czekamy na szczegółowe wytyczne z sanepidu odnośnie bezpiecznych warunków, w jakich mogą odbywać się nasze zajęcia, ale już powoli przygotowujemy się na wyczekane spotkanie z Wami: zaopatrzyliśmy się w środki dezynfekujące, zaplanowaliśmy na początek 1 sesję stacjonarną rano i 1 po południu, aby maksymalnie wywietrzyć sale i nie mieszać się, zostawiamy oczyszczacz powietrza z filtrem węglowym i HEPA, wprowadzamy limit osób na sali.

Nie ma słów, by wyrazić naszą wdzięczność i wzruszenie, że przez ten cały czas byliście z nami, praktykowaliśmy wspólnie w Waszych domach z rodzinami, zwierzakami, dzieciakami, wspieraliście nas też dobrym słowem, gestem, ciepłą myślą, zainteresowaniem jak się się trzymamy….Wszystkie te chwile na serio dodawały nam skrzydeł do działania i na zawsze zostaną w naszych sercach. DZIĘKUJEMY!!!

Do zobaczenia na macie
Namaste 🙏

Ola i Piotr Künstler wraz z ekipą Yogamudra

Wytyczne bezpieczeństwa epidemiologicznego

Bardzo prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi zajęć w obecnych warunkach epidemiologicznych:

  1. Przybywaj punktualnie na zajęcia, max 10 min. przed sesją, aby unikać tłoczenia się w szatni, kąciku herbacianym i recepcji.
  2. Na ile to możliwe, przychodź już w stroju do ćwiczeń, aby zmniejszyć maksymalnie liczbę osób korzystających z szatni.
  3. Dezynfekuj ręce przy wchodzeniu do Pracowni Jogi i przy wychodzeniu z sali po zajęciach środkiem do dezynfekcji udostępnionym na sali, przy recepcji, przy wejściu oraz w szatni.
  4. Czasowo nie ma możliwości korzystania ze wspólnych mat. Każdy ćwiczy na swojej własnej macie do jogi, a zostawiane maty u nas na półce zapakuj w pokrowiec lub worek.
  5. Zachowuj odległość min.1,5 m pomiędzy uczestnikami podczas ćwiczeń na sali oraz w czasie przebywania w szkole.
  6. Przed i po zajęciach dokładnie wietrzymy salę oraz dezynfekujemy sprzęt, dlatego wprowadzone zostały przerwy między zajęciami oraz ograniczony grafik sesji. Zapoznaj się z aktualnym planem zajęć.
  7. Podczas zajęć nauczyciel nie będzie robić korekty manualnej, a jedynie instrukcje werbalne.
  8. Przychodź zdrowy na zajęcia. Jeśli podejrzewasz u siebie którykolwiek z objawów COVID-19 zostań w domu.

Liczymy na Waszą współpracę i z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Pracownia Jogi Yogamudra

Joga online

Cennik

Rodzaje zajęć

Nauczyciele