Nauczyciele Jogi

piotr kunstler

Piotr Künstler

Jestem nauczycielem jogi stopnia Introductory II wydanym przez Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute. Praktykuję od 1988 roku, a jogę Iyengara od 1997. Uczyć jogi zacząłem w 2001, a od 2004 prowadzę własną Pracownię Jogi - Yogamudra. Z wykształcenia jestem doktorem nauk biologicznych.

ola kunstler

Ola Künstler

Joga towarzyszy mi od 2001 roku.
Studiowałam wtedy psychologię we Wrocławiu i była odpowiedzią na wiele moich pytań dotyczących pracy z ciałem, terapii poprzez taniec, ruch, ekspresję, budowanie samoświadomości.

Arek Tabero

Arek Tabero

Dyplomowany nauczyciel jogi według metody B. K. S. Iyengara, doktor filozofii, psychoterapeuta.

Alicja Basiewicz

Alicja Basiewicz

Joga pojawiła się w moim życiu ponad dziesięć lat temu. Stopniowo zajmowała w nim coraz większą przestrzeń, aby w końcu stać się prawdziwą pasją, a wreszcie zawodem.

Magda Sapryk

Magda Sapryk

Joga jest dla mnie konstruktywną oraz pełną piękna i polotu metodą pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Największy dar jogi to przekazanie wszystkich narzędzi potrzebnych do wpływania na swój stan w ręce każdego z nas.

Julia Kurmanowska

Julia Kurmanowska

Joga zawitała do mojego życia stosunkowo niedawno... Zamiast szalonego pędu przez życie, braku uważności i otwartości na otaczający świat, pojawiły się wewnętrzny spokój, harmonia, „zdrowy” dystans do problemów oraz wrażliwość na piękno.