Skip to main content

Ola Künstler

Joga towarzyszy mi od 2001 roku.
Studiowałam wtedy psychologię we Wrocławiu i była odpowiedzią na wiele moich pytań dotyczących pracy z ciałem, terapii poprzez taniec, ruch, ekspresję, budowanie samoświadomości.
W 2005 roku wraz z mężem Piotrem stworzyliśmy Pracownię Jogi Yogamudra, której głównym założeniem było, i jest nadal, zaproszenie innych ludzi do odkrywania „swojej jogi” na tej drodze.
Moja joga jest kobietą.
Fascynuje mnie odkrywanie i pogłębianie różnych aspektów kobiecości dzięki praktyce.
Od 2006 roku jestem mamą Antosia, a od kwietnia 2012 Janka.
Doświadczenie ciąży, porodu oraz macierzyństwa stało się dla mnie morzem inspiracji.
W naszej Pracowni dzielę się tym doświadczeniem na autorskich zajęciach dla kobiet, na których łączę praktykę jogi z wiedzą o kobiecym cyklu, pracy z menstruacją oraz wiedzą położniczą, przygotowując również kobiety do porodu.

Mam zaszczyt oraz wielką przyjemność towarzyszyć kobietom przy porodzie w roli Douli.
Prowadzę indywidualne zajęcia, konsultacje, przygotowanie do porodu.
Kontakt: ola@yogamudra.pl tel. 665-206-560

Od 2006 roku związana jestem z Fundacją Rodzić po Ludzku przy różnych projektach i akcjach. Pracowałam tam w szkole rodzenia przygotowując pary do porodu, prowadziłam zajęcia pracy z ciałem z elementami jogi dla kobiet w ciąży oraz byłam koordynatorką pokazów filmu „Poród w ekstazie” w całej Polsce. Wspólnie zrealizowaliśmy ponad 30 takich pokazów połączonych z dyskusją z zaproszonymi gośćmi oraz ekspertami w różnych miastach Polski. Brałam również udział w szkoleniach jako prowadząca dla położnych i doul z całego kraju.

W latach 2007 – 2015 wraz z  Joanną Szpak-Ostachowską prowadziłam Kegi Matek.

Od 2015 roku tworzę Wioskę Kobiet, przestrzeń rozwojową dla kobiet, w ramach której zapraszam na spotkania Wioski Matek, czyli połączenie łagodnej praktyki jogi z kręgiem kobiet dla mam maluszków.