ola kunstler

Ola Künstler

Joga towarzyszy mi od 2001 roku.
Studiowałam wtedy psychologię we Wrocławiu i była odpowiedzią na wiele moich pytań dotyczących pracy z ciałem, terapii poprzez taniec, ruch, ekspresję, budowanie samoświadomości.
W 2005 roku wraz z mężem Piotrem stworzyliśmy Pracownię Jogi Yogamudra, której głównym założeniem było, i jest nadal, zaproszenie innych ludzi do odkrywania „swojej jogi” na tej drodze.
Moja joga jest kobietą.
Fascynuje mnie odkrywanie i pogłębianie różnych aspektów kobiecości dzięki praktyce.
Od 2006 roku jestem mamą Antosia, a od kwietnia 2012 Janka.
Doświadczenie ciąży, porodu oraz macierzyństwa stało się dla mnie morzem inspiracji.
W naszej Pracowni dzielę się tym doświadczeniem na autorskich „zajęciach kobiecych”, na których łączę praktykę jogi z wiedzą o kobiecym cyklu, pracy z menstruacją oraz wiedzą położniczą, przygotowując również kobiety do porodu.

Mam zaszczyt oraz wielką przyjemność towarzyszyć kobietom przy porodzie w roli Douli.
Prowadzę indywidualne zajęcia, konsultacje, przygotowanie do porodu.
Kontakt: ola@yogamudra.pl tel. 665-206-560

Od 2006 roku związana jestem z Fundacją Rodzić po Ludzku przy różnych projektach i akcjach. Obecnie jestem tam instruktorką w szkole rodzenia przygotowując pary do porodu, prowadzę zajęcia pracy z ciałem z elementami jogi dla kobiet w ciąży oraz jestem koordynatorką pokazów filmu „Poród w ekstazie” w całej Polsce. Do tej pory zrealizowałam ponad 20 takich pokazów połączonych z dyskusją z zaproszonymi gośćmi oraz ekspertami w różnych miastach Polski.

Od 2007 roku we współpracy z Joanną Szpak-Ostachowską z „Mama w Centrum” prowadzę autorskie zajęcia pt.”Krąg Matek” dla młodych mam z małymi dziećmi od 6 tygodnia życia, które są połączeniem łagodnej, relaksacyjnej praktyki jogi i warsztatów wsparciowo – rozwojowych.
Więcej informacji na ten temat „Kręgu Matek”…