Skip to main content

Joga w słoiku w Zagrodzie Kuwasy

08wrzCały dzień11Joga w słoiku w Zagrodzie Kuwasy

Szczegóły

Joga w słoiku Zagroda Kuwasy, Biebrzański Park Narodowy

  • warsztat dedykowany zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanych. Można też z osobami towarzyszącymi, rodzinami, przyjaciółmi, dziećmi i zwierzętami,
  • dla miłośników zdrowego odżywiania i gotowania – wyjątkowa okazja !!! Zachwyceni pysznymi przetworami serwowanymi przez gospodarzy chcemy w czasie obfitości na koniec lata zaprosić Was do wspólnego gotowania, zamknięcia w słoiku i zabrania ich ze sobą,
  • wyjątkowe miejsce Zagrody Kuwasy położone tuż przy granicy z Biebrzańskim Parkiem Narodowym, z widokiem na zieleń i zlotowiska ptaków. Miejsce idealne na spacery po lesie, jazdę na rowerze, obserwację zwierząt,
  • regenerująca praktyka jogi w przestronnej sali z drewnianą podłogą, odświeżające ćwiczenia oddechowe w czystym powietrzu bez smogu i wyciszająca medytacja prowadzone przez Piotra Künstlera,
  • zdrowe wegetariańskie posiłki (śniadanie, obiad i kolacja), przyrządzone z lokalnych produktów, bez żadnych ulepszaczy i konserwantów,
  • mile widziane dzieci w każdym wieku (plac zabaw, dogodne pokoje, w menu zdrowe smakołyki dla maluchów, stadnina koni, kozy, wypożyczalnia rowerów na miejscu i duży teren do wybiegania).

Warsztat robienia przetworów

Proponujemy przygotowanie przetworów, które wykonamy w kuchni wspólnie z kucharzami z Zagrody Kuwasy.

  1. Powidła czekoladowe – HIT letnich warsztatów – ,,zdrowa nutella” składająca się ze śliwek i kakao  oraz niedużej ilości cukru. Każdy z uczestników otrzyma dwa słoiki tych powideł.
  2. Dżem z gruszki z cynamonem – najpyszniejszy w sezonie 2021. Każdy zabierze do domu dwa słoiki 330 m
  3. Super zdrowy zakwas buraczany, który przygotujemy dla Państwa wcześniej i pokażemy, w jaki sposób go robimy. W ramach warsztatów – słój 900 ml na osobę.
  4. Domowa „kostka warzywna” – skoncentrowany, w pełni naturalny mix warzyw do zup, sosów i potraw. Każdy z uczestników otrzyma od nas  słoik 330 ml.

Warsztaty odbędą się w piątek i sobotę w godz. 15:00 – 17:00

Cena:

1390 zł – wersja full (kurs jogi, pranajamy i medytacji +warsztat robienia przetworów+210 ml różnych przetworów – 6 słoików do domu + noclegi i pełne wyżywienie).

1240 zł – wersja joga (kurs jogi, pranajamy i medytacji + noclegi i pełne wyżywienie).

890 zł – wersja towarzysz (noclegi i pełne wyżywienie).

790 zł – dziecko  od skończonego 2 roku życia do 12 lat.

40 zł/doba – dziecko małe 0-24 miesiące

40 zł./doba – pies/kot

Miejsce:

Zagroda Kuwasy to rodzinny pensjonat, który łączy w sobie wysoki standard oferty z przyjazną ciepłą atmosferą. Niezwykłe położenie na skaju Biebrzańskiego Parku Narodowego zachwyciło nas bliskością natury, idealnymi warunkami do oddechu pełną piersią i regeneracji. Będąc na spacerze tuż obok spotkaliśmy łosia.
Całości dopełnia zdrowa kuchnia, opierająca się o rozmaite własne wypieki, różnego rodzaju chleby na zakwasie, przetwory, lokalne produkty. Dla wszystkich dzieci nie zabraknie też pysznych smakołyków.

Posiłki:

wegetariańskie, śniadanie, obiad 2-daniowy z deserem i kolacja.

Termin:

zaczynamy kolacją o 18.30 i wieczorną sesją jogi w czwartek a kończymy obiadem ok. 13.00 w niedzielę.

Rezerwacji miejsca:

UWAGA ZMIANA NUMERU KONTA

dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 490 zł. od osoby dorosłej i 190 zł. od dziecka (2-12 rok życia) (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi). Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto: MOKOSHA SP. z o.o. 53 1140 2004 0000 3202 7939 1224 mBank z dopiskiem „warsztat jogi – 08.09.2022″ (brak daty może powodować nieskuteczność zapisu).

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego.

 

Czas

8 wrzesień 2022 - 11 wrzesień 2022 (Cały dzień)(GMT+00:00)

Zagroda Kuwasy - Biebrzański Park Narodowy

Formularz zgłoszeniowy

BRAK MIEJSC! Zapraszamy na warsztaty w innym terminie.

Uzyskaj wskazówki dojazdu