Skip to main content

czerwiec, 2021

07cze(cze 7)18:0013(cze 13)13:00Wakacje z jogą nad morzem w Dębinie

Wakcje z jogą nad morzem

Szczegóły

Wakacje z jogą nad morzem w Dębinie (koło Ustki)

To nasze nowe odkrycie! Po wielu latach poszukiwania odpowiedniej miejscówki nad morzem – nareszcie udało się znaleźć super klimatyczny i bardzo komfortowy pensjonat w malutkiej wioseczce, w której jest zaledwie 1 sklep i 2 budki z lodami. Zauroczyliśmy się nim od pierwszego wejrzenia. W odległości 20-minutowego spaceru przez wieś i las znajduje się urokliwy klif z zejściem na piękną szeroką plażę. Z radością zapraszamy Was na PREMIEROWĄ EDYCJĘ WARSZTATU w SUPER ATRAKCYJNEJ CENIE jak na te warunki i miejsce!

Kameralna grupa – tylko kilkanaście miejsc.

Praktyka:

Poranne medytacje, sesje jogi dla początkujących i zaawansowanych, pranajama – ćwiczenia oddechowe.

Zajęcia prowadzi Piotr Künstler.

Miejsce:

Architektura pensjonatu „Nad Łąkami” nawiązuje do tradycyjnego budownictwa regionu, z murem pruskim i dachem krytym trzciną. We wnętrzach dominuje biel, pięknie komponująca się z drewnem, kamieniem i naturalnymi tkaninami. Rustykalność harmonijnie łączy się z nowoczesnością. Z urządzonych ze smakiem, wygodnych pokoi i przestronnych apartamentów roztacza się widok na rozległy ogród, okoliczne łąki i drzewa. Jest przytulnie i serdecznie.

Posiłki:

Wegetariańskie, śniadanie, obiad i kolacja.

Termin:

7-13 czerwca 2021

Cena:

LAST MINUTE 1790 zł. 1990 zł. – osoba w pokoju 2-3 osobowym z łazienką
1390 zł. – dziecko na dostawce w pokoju 2-osobowym.

Rezerwacja miejsca:

UWAGA ZMIANA NUMERU KONTA

dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 490 zł. od osoby dorosłej (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi). Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto: MOKOSHA SP. z o.o. 53 1140 2004 0000 3202 7939 1224 mBank z dopiskiem „warsztaty jogi 7.06″ (brak podania terminu może powodować nieskuteczność zapisu).

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego

Czas

7 (Poniedziałek) 18:00 - 13 (Niedziela) 13:00

Formularz zgłoszeniowy

RSVPing is closed at this time.

X
X