Skip to main content

Joga i Natura w Sopatowcu

03lip(lip 3)17:0009(lip 9)14:00Joga i Natura w Sopatowcu

joga w sopatowcu

Szczegóły

Joga i Natura w Sopatowcu, Beskid Sądecki

Jak pewnie wiecie, we wrześniu 2022 na Sopatowcu wybuchł pożar i strawił cały dom, wraz ze strychem i pokojami. Została nienaruszona ogniem stodoła do praktyki, a Gosia mieszka w „kozim domku”. Nie wiemy, na jakim etapie zastaniemy to miejsce latem, ale planujemy być, choćby w namiotach i w stodole. Jak zawsze będziemy pogłębiać praktykę jogi, pranajamy i medytacji. W tych szczególnych okolicznościach tym bardziej,  wspierając Gosię i Sopatowiec, który karmił nas od lat.

Wracamy tam każdego roku, bo praktyka w tym miejscu nabiera wyjątkowego znaczenia.Pragniemy połączyć energię gór i otaczającej przyrody z praktyką asan, oddechu – pranajamy i medytacji.

Warsztat dla osób po przynajmniej 6-miesięcznym kursie początkującym oraz znających Sopatowiec.

Posiłki

Pyszne, wegetariańskie z mocną przewagą wegańskich. Ciepła pożywna owsianka o poranku, bardzo urozmaicony obiad oraz podobnie bogata w kolorowe michy pełne wege wynalazków  kolacja. Stały dostęp do herbaty, kawy i magicznych ziół. Ze względu na okoliczności – posiłki mogą być prostrze, jednogarnkowe.

Joga

O poranku i wieczorem medytacja, 3 sesje asan dziennie, pranajama i spacer medytacyjny.

 

Prowadzi Piotr Künstler – praktykuje jogę od 35 lat. Uczy od 21 lat. Od ponad 17 lat prowadzi własną szkołę jogi.

Cena

??? zł.

Rezerwacja miejsca

dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 390 zł. od osoby (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi). Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto: MOKOSHA SP. z o.o. 53 1140 2004 0000 3202 7939 1224 mBank z dopiskiem „warsztaty jogi 3.07.2023” (brak daty może powodować nieskuteczność zapisu).

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego.

Czas

3 (Poniedziałek) 17:00 - 9 (Niedziela) 14:00

Formularz zgłoszeniowy

Zapisz się na warsztaty

Zapisuję się