Skip to main content

Joga i Natura w Sopatowcu

03lip(lip 3)17:0009(lip 9)14:00Joga i Natura w Sopatowcu

joga w sopatowcu

Szczegóły

Joga i Natura w Sopatowcu – edycja SOPATO CAMP 2023, Beskid Sądecki

Jak pewnie wiecie, we wrześniu 2022 na Sopatowcu wybuchł pożar i strawił cały dom, wraz ze strychem i pokojami. Została nienaruszona ogniem stodoła do praktyki, a Gosia mieszka w „kozim domku”. Już wiemy, że odbudowa niebawem ruszy. Na sezon 2023 planujemy mieszkać w namiotach i w stodole, tworząc unikalny Sopato Camp :). Prysznice i toalety już stworzone czekają. Jak zawsze będziemy pogłębiać praktykę jogi, pranajamy i medytacji. W tych szczególnych okolicznościach tym bardziej,  wspierając Gosię i Sopatowiec, który karmił nas od lat.

Wracamy tam każdego roku, bo praktyka w tym miejscu nabiera wyjątkowego znaczenia. Pragniemy połączyć energię gór i otaczającej przyrody z praktyką asan, oddechu – pranajamy i medytacji. W nadchodzącej edycji, będąc bliżej natury,  doświadczania nietrwałości i odpuszczania niż kiedykolwiek.

Warsztat dedykowany osobom po przynajmniej 6-miesięcznym kursie początkującym i znającym Sopatowiec.

Ilość miejsc ograniczona.

Posiłki

Pyszne, wegetariańskie z mocną przewagą wegańskich. Ciepła pożywna owsianka o poranku, urozmaicony obiad oraz podobnie bogata w kolorowe michy pełne wege wynalazków kolacja. Stały dostęp do herbaty, kawy i magicznych ziół. Ze względu na okoliczności – posiłki mogą być prostsze, jednogarnkowe.

Joga

O poranku i wieczorem medytacja, 3 sesje asan dziennie, pranajama i spacer medytacyjny.

 

Prowadzi Piotr Künstler – praktykuje jogę od 35 lat. Uczy od 21 lat. Od ponad 17 lat prowadzi własną szkołę jogi.

Cena

1590 zł.

Rezerwacja miejsca

dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 390 zł. od osoby (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi). Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto: MOKOSHA SP. z o.o. 53 1140 2004 0000 3202 7939 1224 mBank z dopiskiem „warsztaty jogi 3.07.2023” (brak daty może powodować nieskuteczność zapisu).

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego.

Czas

3 (Poniedziałek) 17:00 - 9 (Niedziela) 14:00

Formularz zgłoszeniowy

BRAK MIEJSC! Zapraszamy na warsztaty w innym terminie.