Skip to main content

Rodzinne ferie z jogą

12lut(lut 12)18:0018(lut 18)10:00Rodzinne ferie z jogą

Szczegóły

Rodzinne ferie z jogą i łosiem w Zagrodzie Kuwasy

 • warsztat dedykowany rodzinom, które chcą połączyć praktykę jogi z kreatywnym spędzeniem czasu na łonie natury, podczas ciekawych eko-warsztatów, z wyprawami do lasu i na nartach biegowych (jeśli będzie śnieg)
 • regenerująca praktyka jogi dla dorosłych (3 sesje dziennie + medytacja o poranku) oraz joga dla dzieci (1 raz dziennie podczas popołudniowej sesji dla dorosłych) w przestronnych salach z drewnianą podłogą, odświeżające ćwiczenia oddechowe w czystym powietrzu bez smogu prowadzone przez Piotra Künstlera (dla dorosłych) i Ole Künstler (dla dzieci)
 • wyjątkowe miejsce Zagrody Kuwasy położone tuż przy granicy z Biebrzańskim Parkiem Narodowym, z widokiem na lasy, idealne na spacery, biegówki, pobycie wśród drzew
 • zdrowe wegetariańskie posiłki (śniadanie, obiad z deserem i kolacja), przyrządzone z lokalnych produktów, bez żadnych ulepszaczy i konserwantów
 • mile widziane dzieci w każdym wieku oraz osoby towarzyszące i zwierzaki (plac zabaw, dogodne pokoje, w menu zdrowe smakołyki dla maluchów, konie , kozy i duży teren do spacerowania/wybiegania
 • dla chętnych wycieczka z przewodnikiem o świcie na tereny pobliskich bagien, gdzie o tej porze roku mocno prawdopodobne spotkanie całych gromad łosi
  a także: warsztaty ekokosmetyków, masaże i NOWOŚĆ: SAUNA !!!.

O miejscu

Zagroda Kuwasy to rodzinny pensjonat, który łączy w sobie wysoki standard oferty z przyjazną ciepłą atmosferą. Niezwykłe położenie na skaju Biebrzańskiego Parku Narodowego zachwyciło nas bliskością natury, idealnymi warunkami do oddechu pełną piersią i regeneracji.
Będąc na spacerze tuż obok spotkaliśmy łosia!
Całości dopełnia zdrowa kuchnia, opierająca się o rozmaite własne wypieki, kiszonki, urozmaicone potrawy, różnego rodzaju chleby na zakwasie, przetwory, lokalne produkty. Dla wszystkich dzieci nie zabraknie też pysznych smakołyków.

Termin: 12.02-18.02-2023

Warsztaty zaczynamy zajęciami jogi dla dorosłych i zapoznawczymi zajęciami dla dzieci o godz. 17.00 i kolacją od 18.30 w niedzielę 12 lutego, a kończymy śniadaniem w sobotę 18 lutego do godz. 10.00.

Zameldować można się w niedzielę 12.02. już od godz. 15.00

Joga

Zajęcia jogi dla dorosłych prowadzi Piotr Künstler nauczyciel z ponad 30 letnim doświadczeniem praktyki jogi.

Posiłki

wegetariańskie lub wegańskie, śniadanie, 2-daniowy obiad z deserem, ciepła kolacja; wszystko pyszne, zdrowe, kolorowe.

Cena:

2190 zł. – osoba dorosła ćwicząca

 1690 zł. – dziecko (od 2 do 12 roku życia)

 40 zł./doba – dziecko małe do 2 roku życia w łóżeczku niemowlęcym lub z rodzicami

 1790 zł. – osoba towarzysząca

 100 zł./doba – dopłata do pokoju 1-osobowego

 40 zł./doba – zwierzak

Dodatkowe atrakcje:

 1. Warsztaty z naturalnych kosmetyków, podczas których można wykonać dwa produkty (np. krem do twarzy i oliwka do ciała), czas 2-2,5 h, koszt 135 zł.od osoby.
 2. Wyprawa o świcie na bagna z przewodnikiem: 400 zł. do podziału na uczestników + bilet do Biebrzańskiego Parku Narodowego 7 zł./4 zł. (normalny/ulgowy)
 3. Masaże u fizjoterapeuty: 140 zł. – całościowy (60 min.)/ 80 zł. – częściowy (30 min.)
 4.  Sauna mobilna: 75 zł./2 h. od osoby.

Rezerwacji miejsca

dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 690 zł. od osoby dorosłej ćwiczącej, 290 zł od osoby towarzyszącej i 490 zł. od dziecka (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi). Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto: MOKOSHA SP. z o.o. 53 1140 2004 0000 3202 7939 1224 mBank z dopiskiem „warsztat jogi 12.02.2023″ (brak daty może powodować nieskuteczność zapisu).

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego.

Formularz zgłoszeniowy

BRAK MIEJSC! Zapraszamy na warsztaty w innym terminie.