październik, 2020

29paźCały dzień01lisZaduszki Jogiczne

Szczegóły

Zaduszki Jogiczne – Kazimierz Dolny nad Wisłą

  • zanurz się w ciszy, w oddechu, w spokoju
  • regenerująca praktyka jogi dla początkujących i zaawansowanych
  • oczyszczająca pranajama
  • wyciszająca medytacja
  • komfortowe pokoje z łazienkami w uroczym pensjonacie
  • ośmiokątna sala do praktyki
  • kameralna grupa

Cena: 990 zł.

(w cenie: noclegi, posiłki, kurs jogi)

Miejsce: piękny drewniany dom z bali z gustownie urządzonymi komfortowymi pokojami, każdy z łazienką. Pensjonat znajduje się w odległości dłuższego spaceru od Rynku w Kazimierzu Dolnym, tuż obok wyjątkowego ciekawego przyrodniczo wąwozu Korzeniowy Dół. Kameralne miejsce na kilkanaście osób.

Posiłki:

Wegetariańskie (lekkie śniadanie – owsianka, obiad 2-daniowy i ciepła kolacja) przygotowywane przez gospodarzy z radością i lekkością.

Termin: 29 października – 1 listopada 2020

Zaczynamy 31 października (czwartek) zajęciami jogi o 18.00 i kolacją o 19.30, a kończymy 3 listopada (niedziela)  obiadem ok. 13.00.

Rezerwacja:

Dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 390 zł. (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi).
Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto : mBank 05 1140 2004 0000 3002 3488 1505  z dopiskiem „karnet na jogę zaduszki”.

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego

Czas

Październik 29 (Czwartek) - Listopad 1 (Niedziela)

Miejsce

Winnica - Kazimierz Dolny

Góry II 3d, 24-120, Kazimierz Dolny

Formularz zgłoszeniowy

Zapisz się na warsztaty

Zapisuję się

X
X