Skip to main content

Zarezerwuj miejsce na warsztatach

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wybierz wydarzenie

  Osób dorosłych:

  Dzieci:

  Uwagi

  Jeśli chcesz otrzymać fakturę podaj dane płatnika w oknie uwag. Dziękujemy

  Zgody:


  Regulamin Pracowni Jogi - Yogamudra


  Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług oraz realizacji zamówień i rezerwacji złożonych na stronie yogamudra.pl, jak również w celu komunikacji związanej z funkcjonowaniem Yogamudra – Pracownia Jogi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne realizacji zamówień i rezerwacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Jogamudra – Pracownia Jogi Piotra Künstlera ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. W tym celu skontaktować się z nami przez maila: napisz do nas lub pisemnie na adres siedziby.


  Zaznacz to pole jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat bieżącej oferty dotyczącej jogi za pośrednictwem e-mail.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Jogamudra – Pracownia Jogi Piotra Künstlera ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa. Wyrażenie zgody i podanie danych w powyższym celu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. W tym celu skontaktować się z nami przez maila: napisz do nas lub pisemnie na adres siedziby.

  Przepisz tekst z obrazka

  captcha