Skip to main content

lipiec, 2022

03lip(lip 3)17:0009(lip 9)14:00Joga w Sopatowcu

joga w sopatowcu

Szczegóły

Joga w Sopatowcu, Beskid Sądecki

Warsztat pogłębiający praktykę jogi, pranajamy i medytacji w pięknym dobrze znanym joginom miejscu, jakim jest Sopatowiec – magiczna chata w górach. Wracamy tam każdego roku, bo praktyka w tym miejscu nabiera wyjątkowego znaczenia.Pragniemy połączyć energię gór i otaczającej przyrody z praktyką asan, oddechu – pranajamy i medytacji.

Warsztat dla osób po przynajmniej 2-miesięcznym kursie początkującym.

Miejsce

Kultowe dla joginów z piękną drewnianą salą – stodołą do praktyki, położoną na zboczu góry. Dom zatopiony jest w otaczającej przyrodzie, tuż przy lesie, nieopodal szlaku na szczyt Przehyba. Mieszkać można na wieloosobowym koedukacyjnym ciepłym stryszku lub w pokojach 2,3 lub 4 osobowych. Łazienki wspólne.

Posiłki

Pyszne, wegetariańskie z mocną przewagą wegańskich. Ciepła pożywna owsianka o poranku, bardzo urozmaicony obiad oraz podobnie bogata w kolorowe michy pełne wege wynalazków  kolacja. Stały dostęp do herbaty, kawy i magicznych ziół.

Joga

O poranku i wieczorem medytacja, 3 sesje asan dziennie, pranajama i spacer medytacyjny.

Prowadzi Piotr Künstler – praktykuje jogę od 34 lat. Uczy od 20 lat. Od ponad 16 lat prowadzi własną szkołę jogi.

Cena

szczegóły wkrótce

Rezerwacja miejsca

UWAGA ZMIANA NUMERU KONTA

dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 390 zł. od osoby (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi). Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto: MOKOSHA SP. z o.o. 53 1140 2004 0000 3202 7939 1224 mBank z dopiskiem „warsztaty jogi 03.07.2022” (brak daty może powodować nieskuteczność zapisu).

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego.

Czas

3 (Niedziela) 17:00 - 9 (Sobota) 14:00

Formularz zgłoszeniowy

Zapisz się na warsztaty

Zapisuję się

X
X