Skip to main content

Rodzinne wakacje z jogą w Zagrodzie Kuwasy - turnus II

21lip(lip 21)18:0027(lip 27)10:00Rodzinne wakacje z jogą w Zagrodzie Kuwasy - turnus II

Szczegóły

Rodzinne wakacje z jogą w Zagrodzie Kuwasy

  • warsztat dedykowany rodzinom z dzieciakami, które chcą połączyć wakacje w cudnym przyrodniczo miejscu z praktyką jogi,
  • wyjątkowe miejsce Zagrody Kuwasy położone tuż przy granicy z Biebrzańskim Parkiem Narodowym, z widokiem na zieleń i zlotowiska ptaków, komfortowe pokoje z łazienkami,
  • regenerująca praktyka jogi w przestronnej sali z drewnianą podłogą, odświeżające ćwiczenia oddechowe w czystym powietrzu i wyciszająca medytacja prowadzone przez Piotra Künstlera,
  • zajęcia jogi i uważności dla dzieci oraz
  • kreatywne zajęcia artystyczno-leśne (animacje i joga dla dzieci / od 4 roku życia/ podczas zajęć jogi dla dorosłych, młodsze maluszki mogą oczywiście uczestniczyć pod opieką kogoś dorosłego)
  • dla chętnych również spływ kajakowy pobliską rzeką Jegrznią oraz rejs katamaranem Kanałem Augustowskim po Dolinę Rospudy – piękna sprawa.
  • a dla prawdziwych miłośników przyrody wyprawa o 4 nad ranem z przewodnikiem do Biebrzańskiego Parku Narodowego zobaczyć łosie – hit poprzednich sezonów!!!
  • zdrowe wegetariańskie posiłki (śniadanie, obiad i kolacja), przyrządzone z lokalnych produktów, bez żadnych ulepszaczy i konserwantów,
  • mile widziane dzieci w każdym wieku (dla maluszków plac zabaw, dogodne pokoje, w menu zdrowe smakołyki, duży teren do wybiegania).
  • Zagroda podczas naszego pobytu oferuje opcje bezpłatnego wypożyczenia roweru – miejsce idealne na wycieczki rowerowe

Miejsce

Zagroda Kuwasy to rodzinny pensjonat, który łączy w sobie wysoki standard oferty z przyjazną ciepłą atmosferą. Niezwykłe położenie na skaju Biebrzańskiego Parku Narodowego zachwyciło nas bliskością natury, idealnymi warunkami do oddechu pełną piersią i regeneracji. Będąc na spacerze tuż obok spotkaliśmy łosia.
Całości dopełnia zdrowa kuchnia, opierająca się o rozmaite własne wypieki, różnego rodzaju chleby na zakwasie, przetwory, lokalne produkty. Dla wszystkich dzieci nie zabraknie też pysznych smakołyków.

Posiłki

Wegetariańskie, śniadanie, obiad 2-daniowy z deserem i kolacja. Możliwa opcja wegańska. Posiłki przygotowywane na miejscu, własne przetwory, wypieki, chleby. Jedyne miejsce warsztatowe, w którym dzieci najedzone, smakuje im, nie marudzą i samoobsługowe w tym obszarze 🙂

Termin

Zaczynamy kolacją o 18.30 i wieczorną powitalną sesją jogi, a kończymy śniadaniem.

Cena

2890 zł. – osoba dorosła ćwicząca

2490 zł. – osoba dorosła towarzysząca, nastolatek po 12 roku życia

2100 zł. – dziecko 1 (2-12 lat)

1960 zł. – dziecko kolejne (2-12 lat)

40 zł/doba – dziecko 0-24 miesiące (w cenie łóżeczko)

40 zł./doba – pies/kot

 

Rezerwacja miejsca:

Rezerwację dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 970 zł. od osoby dorosłej ćwiczącej, 570 zł. od dziecka po 2 roku życia, nastolatka, osoby towarzyszącej (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi). Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto: MOKOSHA SP. z o.o. 53 1140 2004 0000 3202 7939 1224 mBank z dopiskiem „warsztaty jogi 21.07.2024″ (brak podania terminu może powodować nieskuteczność zapisu).

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego. Faktury za pobyt wystawia Zagroda Kuwasy.

 

Czas

21 lipiec 2024 18:00 - 27 lipiec 2024 10:00(GMT+00:00)

Zagroda Kuwasy - Biebrzański Park Narodowy

Formularz zgłoszeniowy

Zapisz się na warsztaty

Prosimy o informację, czy uda się Państwu dotrzeć na wydarzenie.

Zapisuję się

Zapisy otwarteMiejsca dostępne

Uzyskaj wskazówki dojazdu