Skip to main content

Rodzinne wakacje z jogą w Zagrodzie Kuwasy - turnus II

21lip(lip 21)18:0027(lip 27)10:00Rodzinne wakacje z jogą w Zagrodzie Kuwasy - turnus II

joga Kuwasy

Szczegóły

Rodzinne wakacje z jogą w Zagrodzie Kuwasy

  • warsztat dedykowany rodzinom z dzieciakami, które chcą połączyć wakacje w cudnym przyrodniczo miejscu z praktyką jogi,
  • wyjątkowe miejsce Zagrody Kuwasy położone tuż przy granicy z Biebrzańskim Parkiem Narodowym, z widokiem na zieleń i zlotowiska ptaków, komfortowe pokoje z łazienkami,
  • regenerująca praktyka jogi w przestronnej sali z drewnianą podłogą, odświeżające ćwiczenia oddechowe w czystym powietrzu i wyciszająca medytacja prowadzone przez Piotra Künstlera,
  • zajęcia jogi i uważności dla dzieci oraz
  • kreatywne zajęcia artystyczno-leśne (animacje i joga dla dzieci / od 4 roku życia/ podczas zajęć jogi dla dorosłych, młodsze maluszki mogą oczywiście uczestniczyć pod opieką kogoś dorosłego)
  • dla chętnych również spływ kajakowy pobliską rzeką Jegrznią oraz rejs katamaranem Kanałem Augustowskim po Dolinę Rospudy – piękna sprawa.
  • a dla prawdziwych miłośników przyrody wyprawa o 4 nad ranem z przewodnikiem do Biebrzańskiego Parku Narodowego zobaczyć łosie – hit poprzednich sezonów!!!
  • zdrowe wegetariańskie posiłki (śniadanie, obiad i kolacja), przyrządzone z lokalnych produktów, bez żadnych ulepszaczy i konserwantów,
  • mile widziane dzieci w każdym wieku (dla maluszków plac zabaw, dogodne pokoje, w menu zdrowe smakołyki, duży teren do wybiegania).
  • Zagroda podczas naszego pobytu oferuje opcje bezpłatnego wypożyczenia roweru – miejsce idealne na wycieczki rowerowe

Miejsce

Zagroda Kuwasy to rodzinny pensjonat, który łączy w sobie wysoki standard oferty z przyjazną ciepłą atmosferą. Niezwykłe położenie na skaju Biebrzańskiego Parku Narodowego zachwyciło nas bliskością natury, idealnymi warunkami do oddechu pełną piersią i regeneracji. Będąc na spacerze tuż obok spotkaliśmy łosia.
Całości dopełnia zdrowa kuchnia, opierająca się o rozmaite własne wypieki, różnego rodzaju chleby na zakwasie, przetwory, lokalne produkty. Dla wszystkich dzieci nie zabraknie też pysznych smakołyków.

Posiłki

Wegetariańskie, śniadanie, obiad 2-daniowy z deserem i kolacja. Możliwa opcja wegańska. Posiłki przygotowywane na miejscu, własne przetwory, wypieki, chleby. Jedyne miejsce warsztatowe, w którym dzieci najedzone, smakuje im, nie marudzą i samoobsługowe w tym obszarze 🙂

Termin

Zaczynamy kolacją o 18.30 i wieczorną powitalną sesją jogi, a kończymy śniadaniem.

Cena

??? zł. – osoba dorosła ćwicząca

???  zł. – osoba dorosła towarzysząca, nastolatek po 12 roku życia

??? zł. – dziecko (2-12 lat)

??  zł/doba – dziecko 0-24 miesiące (w cenie łóżeczko)

?? zł./doba – pies/kot

Rezerwacja miejsca:

Rezerwację dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 850 zł. od osoby dorosłej ćwiczącej, 500 zł. od dziecka po 2 roku życia, nastolatka, osoby towarzyszącej (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi). Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto: MOKOSHA SP. z o.o. 53 1140 2004 0000 3202 7939 1224 mBank z dopiskiem „warsztaty jogi 21.07.2024″ (brak podania terminu może powodować nieskuteczność zapisu).

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego. Faktury za pobyt wystawia Zagroda Kuwasy.

 

Formularz zgłoszeniowy

Zapisz się na warsztaty

Please let us know if you can make it to the event.

Zapisuję się

Zapisy otwarteMiejsca dostępne