Skip to main content

Warsztaty tematyczne z Martą Skotnicką - BARKI część II

st06wrz14:0017:0014:00 - 17:00 Warsztaty tematyczne z Martą Skotnicką - BARKI część II

Szczegóły

Mocne i elastyczne barki to sposób na optymalny i niekontuzyjny ruch w życiu codziennym: noszenie zakupów, sięganie po książkę z górnej półki, wkręcanie żarówki, pchanie wózka, rzucanie pieskowi piłki oraz w wielu sportach, np. w pływaniu. Zaokrąglone barki uniemożliwiają pełne otwarcie klatki piersiowej, co z kolei spłyca oddech, utrudniając dotlenienie organizmu.

 

Podczas warsztatu:

  • poznasz anatomiczną budowę i funkcjonalność stawu barkowego
  • nauczysz się wzmacniać obręcz barkową i ramiona
  • otworzysz klatkę piersiową, robiąc miejsce dla oddechu
  • dowiesz się, jak pracować z barkami w pozycjach jogi

 

Jeśli czujesz, że Twoje plecy się garbią i trudno Ci zachować wyprostowaną sylwetkę, ten warsztat jest dla Ciebie!

Warsztaty poprowadzi Marta Skotnicka, nauczycielka jogi w metodologii B.K.S. Iyengara

Data: 06.09.2025
Godzina: 14.00-17.00

Inwestycja: 160 zł.

Rezerwacji miejsca:

dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty 160 zł (brak opłaty oznacza brak gwarancji miejsca). Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto: MOKOSHA SP. z o.o. 53 1140 2004 0000 3202 7939 1224 mBank z dopiskiem „warsztaty jogi 09.06.2025″ (brak podania terminu może powodować nieskuteczność zapisu).

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego

Czas

6 wrzesień 2025 14:00 - 17:00

Yogamudra - Pracownia Jogi

Formularz zgłoszeniowy

Zapisz się na warsztaty

Prosimy o informację, czy uda się Państwu dotrzeć na wydarzenie.

Zapisuję się

Zapisy otwarteMiejsca dostępne

Uzyskaj wskazówki dojazdu