was successfully added to your cart.

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Powitanie Słońca – Kazimierz Dolny

28 marca - 31 marca

| 980zł

Szczegóły

Start:
28 marca
Koniec:
31 marca
Koszt:
980zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Winnica – Kazimierz Dolny
Previous Image
Next Image

info heading

info content

Powitanie Słońca – Kazimierz Dolny nad Wisłą

Wiosna, słońce, życie budzi się po zimie. Wspaniały czas na regenerującą praktykę jogi w pięknych okolicznościach 🙂 Zapraszamy!

  • relaksująco-regenerująca praktyka jogi
  • energetyzujące ćwiczenia oddechowe
  • wyciszająca medytacja
  • zajęcia dla początkujących i zaawansowanych 
  • cudowna okolica wąwozów, lasów i łąk – idealna do spacerów, rowerowych wojaży, wycieczek
  • okolice Kazimierza Dolnego – uroczego malowniczo położonego artystycznego miasteczka

Prowadzi: Piotr Künstler – praktykuje jogę od 30 lat. Uczy od 17 lat. Od ponad 13 lat prowadzi własną szkołę jogi. W tym czasie poprowadził ponad 140 warsztatów.

Miejsce: piękny drewniany dom z bali z gustownie urządzonymi komfortowymi pokojami, każdy z łazienką. Pensjonat znajduje się w odległości dłuższego spaceru od Rynku w Kazimierzu Dolnym, tuż obok wyjątkowego ciekawego przyrodniczo wąwozu Korzeniowy Dół. Kameralne miejsce na kilkanaście osób.

Posiłki:

Wegetariańskie (lekkie śniadanie – owsianka, obiad 2-daniowy i ciepła kolacja) przygotowywane przez gospodarzy z radością i lekkością.

Termin: 28 – 31 marca 2019

Zaczynamy 28 marca (czwartek) zajęciami jogi o 18.00 i kolacją o 19.30, a kończymy 31 marca (niedziela)  obiadem ok. 13.00.

Cena: 980 zł.

(w cenie: kurs jogi oraz noclegi i posiłki)

Rezerwacja:

Dokonasz poprzez zgłoszenie się telefoniczne lub mailowe oraz wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 380 zł. (najpóźniej 5 dni po zapisie – brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi).
Wpłaty można dokonać w Pracowni Jogi przy ul. Śniadeckich 17 lub na konto : mBank 05 1140 2004 0000 3002 3488 1505  z dopiskiem „karnet na jogę – powitanie słońca”.

Faktury: Jeśli chcesz uzyskać fakturę, prosimy zgłosić to w miesiącu dokonania opłaty rezerwacyjnej. Faktury będą wystawiane tylko w miesiącu zaksięgowania opłaty. Prosimy podać niezbędne dane płatnika w uwagach formularza rezerwacyjnego

Informacje o dostępnych pokojach i miejscach uzyskasz pod numerem 665 206 560 Rezerwuję miejsce